دنیای فرازمان

فراتر از زمان حرکت کن ....

گروه بین الملل فرازمان

یکی از ویژگیهای مهم فضای جدید کسب و کار در عرصه های منطقه ای و بین المللی امروز دنیا، معرفی مناسب و تعیین جایگاه شماست، به گونه ای که توانمندی و چشم اندازهای واقعی شما را در برگیرد. برخورداری از گزینه های متعدد، متنوع و فرصتهای تجاری درخشان، برقراری تعاملات تجاری "برد _ برد" باطرفهای تجاری مربوطه و درنهایت حرکت به سوی جایگاه شایسته درصنعت، تابع شناخت دقیق شما از ویژگیهای بازار و کسب و کار مربوطه و ابعاد و میزان اثرگذاری روشهائی است که برای اعلام حضور و امکانات و توانمندیهای خود در بازار انتخاب میکنید. از عوامل موثر در فرایند توسعه، معرفی و به تصویر کشیدن دستاوردهای مجموعه شما در همایش ها، جشنواره ها و نمایشگاه های علمی و تخصصی می باشد. برگزاری همایش ها در جهت شناسایی معضلات و تنگناها و در نتیجه، ارائه راه حل هایی به منظور رفع آنها بسیارمفید می باشد به طور کلی برگزاری همایش و سمینارهای علمی تلاشی در راستای اغناء روحیه جستجوگری و کاوشگری جامعه علمی و اجرایی کشور برای کسب معلومات و اطلاع از یافته های جدید در عرصه علم و دانش است. علاوه بر آن، برگزاری همایشها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم صاحبان صنایع، تولیدکنندگان با پژوهشگران و محققین و ایجاد زمینه ای برای فعالیتهای جمعی کمک شایانی می نماید. موسسه فرازمان با تعریف نیازمندی ها و مشخصات انحصاری هر کدام از مشاغل و صنایع مختلف شرکتها ، ادارات و نهادها ، سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی به طور جداگانه، بهترین شرایط را جهت رسیدن به اهداف عالیه در زمینه تبلیغات، اطلاع رسانی و برندینگ مهیا می سازد. ما به مدیرانمان از طریق برگزاری برترین و استثنائی ترین رویدادها و کنفرانس ها کمک می کنیم که بیشترو بهتر بیاموزند و رشد کنند و فرصت آشنایی با یکدیگر و تعامل با دنیای نوین بازارهای جهانی را بدست آورند.

خط مشی ها

  • ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان
  • ارتقاء دانش فنی مشتریان
  • ارتقا مداوم کیفیت خدمات
  • ارتقاء سطح مهارت ، توانمندی و دانش نیروی انسانی
  • ارتقاء سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت
  • تقویت روحیه مشتری مداری در شرکت
    ​​​​​​​
خط مشی ما بر مبنای کرامت انسانی، اعتماد متقابل و کارگروهی و صداقت با هدف بهبود مستمر استوار بوده و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش ، ارزیابی مجدد و همینطور افزایش و بهبود استانداردهای برتری می باشیم.
شرکت فرازمان به ایجاد یک محیط کاری متنوع اختصاص دارد که در آن افراد به رقابت دعوت شده ، توانگر می گردند و پاداش کار خود را دریافت می دارند.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش